шаблон листівки до 8 березня для учнів своїми руками

шаблон листівки до 8 березня для учнів своїми руками

Попередньо необхідно точно визначити те, що буде зображено на відкритці, підібрати для кожної деталі фетр по кольорам і фурнітуру, намалювати викрійку всіх деталей, а вже після вирізати самі деталі і збирати їх в єдину композицію. В середину відкритки з внутрішньої сторони потрібно вставити звуковий механізм, а зверху прикрити другим прямокутником, приклеївши його по краях до основи.

До того ж, зараз в магазинах канцелярського приладдя можна знайти чимало цікавих деталей для аплікації — особливий папір з тисненням, кольорові стрічки, декоративні елементи для прикрашання тощо. Так, звичайна квіткова аплікація стане набагато цікавішою, якщо додати до неї невеличку декоративну серветку й загорнути у неї тюльпан або іншу квітку, як показано на малюнку.

В нашій невеличкій підбірці ми намагались показати, що існує безліч технік виконання листівок — паперових, об’ємних, текстильних, з використанням різних матеріалів. Блискітки; глітер; гофрований папір; фольга; серветки; тасьма; стрічки; стрази і намистини; ґудзики; висушені квіти; смужки для квілінгу; паєтки; нитки; декоративний скотч; пластилін. В якості декору для листівок можна використовувати зерна і насіння рослин, каву, вирізки з поліграфічних листівок і книг, фотографії, форми для випікання кексів, макарони і звичайну вату.

Щільний білий картон, розміром 22, 5 х 30 см; тонкий кольоровий папір; флористична стрічка; синельний дріт; клей - пістолет; кристали або стрази; лінійка; тонка стрічка; ножиці. Романтичний і легкий, як хмаринка, весняний ліхтарик ідеально прикрасить трюмо у спальні твоєї мами, бо ж як чудово прокидатися щоранку і знати, що твої дітлахи люблять тебе і цінують.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

реферат на тему українська незалежність

методичні рекомендації з протидії торгівлі людьми безоплатно

реферат по философии на тему стародавня філософія як зародок і колиска всіх наступних типів філософії

образецрецензія до курсової роботи

по грузоперевозкам дипломная работа

рабочие читы на вормикс безплатно без реєстрації

нова радість стала, яка не бувала над полями україни пташечка літала