battery doctor (battery saver) на андроїд

battery doctor (battery saver) на андроїд

Творці цієї операційної системи намагаються вирішити проблему глобально і зробити так, щоб android - смартфони працювали довше від одного заряду батареї, проте це їм не завжди вдається. Тим часом в інтернет - магазині google play можна знайти багато різних програм, які заощадять заряд батареї вашого пристрою. Ця програма економії заряду батареї android - пристроїв поширюється абсолютно безкоштовно. Вона працює у фоновому режимі і знижує активність смартфону тоді, коли ви ним не користуєтесь, наприклад, відключає особливо важкі гри.

Програма гарна ще тим, що вміє знаходити і відключати ті процеси, які не видно в стандартному менеджері завдань. Додатки для андроїд для економії заряду батареї бувають більш просунуті, а бувають і зовсім прості. Ця програма з найпростіших - вона демонструє на спеціальному екрані детальну інформацію про заряд батареї вашого android - смартфону і підказує, скільки ще часу в фоновому і активному режимі гаджет зможе працювати.

Це, мабуть найкраща програма для економії заряду батареї на андроїд - вона може похвалитися більш ніж 100 млн завантажень. Ця програма для економії заряду батареї android може відключати всі фонові процеси і демонструвати актуальну статистику використання акумулятора. Економія заряду акумулятора android потребує уваги з боку спеціальних додатків і вдень, і вночі. Ця програма для економії заряду батареї андроїд зручна тим, що в ній є кілька профілів економії енергії. А купивши преміум - версію програми, можна буде налаштувати зміну профілів за розкладом, наприклад, вночі або в дорозі можна буде автоматично задіювати самий ощадний профіль. Крім того, додаток відключає найенергоємніші додатки і закриває ті, до яких користувач давно не звертався. Ця програма для економії заряду батареї android - пристрої вміє відключати всі непотрібні процеси і програми, як тільки смартфон або планшет переходить в сплячий режим (відразу після відключення екрану). Amplify може працювати в автоматичному режимі, самостійно визначаючи зайві додатки, а може керуватися вручну.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

реферат на тему українська незалежність

методичні рекомендації з протидії торгівлі людьми безоплатно

реферат по философии на тему стародавня філософія як зародок і колиска всіх наступних типів філософії

образецрецензія до курсової роботи

по грузоперевозкам дипломная работа

рабочие читы на вормикс безплатно без реєстрації

нова радість стала, яка не бувала над полями україни пташечка літала