величезні старовинні маки квіти вишиваєм хрестиком схему без регістрації

величезні старовинні маки квіти вишиваєм хрестиком схему без регістрації

Вишивання хрестом прикрасить інтер єр вашого будинку ввигляді картини і застосовується як декор одягу.

Тільки до початку роботи потрібно обдумати все до дрібниць, від яких залежить кінцева якість візерунка - вибрати необхідну схему, підготувати тканину, підібрати кольори пряжі. Загальноприйнято вважати, що в порівнянні з іншими способами вишивки, наприклад, гладдю, вишивання хрестиком дуже просте рукоділля. Новачків вишивки хрестиком запевняють, що кожна зможе впоратися з найпростішим візерунком. Але з іншого боку, якщо вас зацікавило вишивання хрестиком квітів, то необхідно зосередити увагу на стадіях приготування до вишивання хрестом. Величезний вибір схем вишивки хрестом різнихкольорів ви зможете знайти без праці на нашому сайті безкоштовно і без реєстрації. Техніка вишивання хрестиком, про яку ми розповімо пізніше, відноситься до всіх видів вишивання. Техніка виконання вишивки хрестиком символічно вишивання хрестом квітів поділимо на ряд етапів. Для цього необхідно полотно скласти в чотири рази і визначити центральну точку роботи.

Верхній правий куточок буде центром, який відзначте крейдою або водорозчинним маркером. Для зручності пропонуємо розкреслити тканину на квадрати, розмір яких буде залежати від габаритів вашої вишивки.

Коли ви приблизно визначили розташування схеми на полотні, необхідно відрізати надлишки тканини, залишаючи з усіх боків поблизу вишивки приблизно 10 - 15 см. Цього відстані абсолютно вистачить, щоб готовий виріб надіти на рамку або створити паспорту.

Якщо ви вибрали схему на нашому сайті або розробили самостійно, то прийшовши зі схемою в будь - який спеціалізований магазин, за допомогою продавців ви зможете підібрати нитки муліне потрібного кольору і хорошої якості. Зверніть увагу на освітлення в магазині, так як при поганому освітленні передача кольору може бути спотворена. Вишиваючи хрестиком квіти або будь - які інші візерунки, використовують не всю товщину муліне.

Відрізаємо необхідну довжину пряжі, яка варіюється від 30 до 80 см, в залежності від виду хрестика. Коли зробимо останній стібок по діагоналі, підходимо до вишивання другої половини хрестика. Голку з ниткою пропускаємо по зовнішній стороні з нижнього правого в верхній лівий кут. Щоб перейти до іншого хрестику потрібно протягнути нитку з виворітного боку в нижній лівий кут. Слідкуйте, щоб зворотний бік була акуратною, так як вважається, що роботи повинна виглядати красиво з усіх боків. Для цього краю прошиває на швейній машинці швом зигзаг або оверлком, або вручну обробляємо краю оксамитовим швом. іноді майстрині не обробляють краю полотна, а обрізають нитки і трохи розтріпується їх. Пропонуємо вам вибір схем вишивки хрестом квітів безкоштовно і без реєстрації, за допомогою яких ви зможете вишити хрестиком соняшники і троянди, іриси і маки.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

торрент reg organizer 6.50 с ключем активації

медіа плеїр на телефон

сини анархії торент

презентацію на тему "крохмаль" по химії

мінус а на україні розквітають сади

шаблоны для powerpoint українська тема

наталя бучинська ми українці мінус