туве янсон країна мумі-тролів

туве янсон країна мумі-тролів

Выбрав категорию по душе вы сможете найти действительно стоящие книги и насладиться погружением в мир воображения, прочувствовать переживания героев или узнать для себя что - то новое, совершить внутреннее открытие.

Щиро радію за вас — адже ви тримаєте у руках книжку, яка вміє робити читача по - справжньому щасливим, і зовсім маленького, і вже цілком статечного, як я. Чого не скажеш про улюбленицю дітей усього світу, чудову фінську письменницю туве янсон, яка зуміла знайти на карті казкового світу маленьку, осяяну сонцем, омиту морем країну, де у заквітчаній долині, що розкинулася біля підніжжя самотніх гір, мешкають маленькі й пухкенькі, кумедні й симпатичні, щирі й добродушні істотки — мумі - тролі, а разом із ними багато інших цікавих створінь. Почавши читати, ви й не стямитеся, як назавжди подружитеся з чесним і відважним мумі - тролем, його чудовою мамою і татом, милою хропсею, закоханим у мандри нюхмумриком, хвалькуватим, але добросердим чмихом, розважливим хропусем та іншими мешканцями квітучої долини мумі - тролів. Щозими вони вкладаються спати у зручні м’які ліжечка й поринають у кольорові сни, щоб навесні, коли оживе й зазеленіє долина, прокинутися для веселих ігор, далеких і небезпечних мандрівок, незвичайних пригод. Ви зможете дізнатися про маленьких друзів усе від самісінького початку — про те, як вони оселилися у долині, як знайшли одне одного і потоваришували — і пережити разом з ними великі випробування і велику радість вірної дружби.

То тут, то там росли велетенські квіти, що випромінювали сяйво і здавалися миготливими світильниками, а далі в хащах поміж тінями роїлися маленькі зеленкуваті цяточки.

Мы отобрали схожую по названию и смыслу литературу в надежде предоставить читателям больше вариантов отыскать новые, интересные, ещё не прочитанные произведения. Мабуть, увесь світ знає про долину мумі - тролів, про блакитну хатинку та садок біля неї, що знайшли собі місце у центрі долини, і про родину мумі - тролів, які там живуть. Саме у ній починається історія мумі - троля, його мами та тата, вперше з’являється крихітне звірятко (він же чмих) та чимало інших істот, які живуть у літературному світі туве янссон. Як на мене, найголовнішим скарбом цієї повісті є не золото чи смарагди, якими завжди марив чмих, а пошук дому, того місця в світі, яке призначене саме тобі. Що має значення, коли на вашу домівку летить велетенська самотня зірка з вогненним хвостиком, яка стратила глузд і метається всесвітом, що аж ніяк не віщує нічого доброго. Бо це - відчайдухи, які в критичний момент встигають і потанцювати, і накупити прикрас, і походити на ходулях по морському дні та переймаються не через комету, а через потрощений торт. Але не про те, що себе треба возвеличувати, а про те, що треба бути собою і любити себе таким, як є, навіть якщо у вас маленькі оченята чи ще якась (на вашу перебільшену думку) вада. Першу повість про мумі - троллів туве янсон написала у 1938 році, з того часу було написано понад 30 книг про мумі - родину, які переведені на більшість мов. Тепер їм доводиться замислюватися над важливими речами, якими сповнений світ, – такими, як сенс життя, самопізнання і самоствердження, любов, взаємоповага. 2015 455 бумажная книга в счастливой долине муми - троллей с героями повестей известной всему миру финской писательницы туве янссон, пишущей на шведском языке, происходят увлекательные, а порой и грустные приключения. 1986 892 бумажная книга мемуары папы муми - тролля знаменитая детская писательница туве янссон придумала муми - троллей и их друзей, которые стали знамениты на весь мир. 2012 183 бумажная книга волшебная зима знаменитая детская писательница туве янссон придумала муми - троллей и их друзей, которые стали знамениты на весь мир. 2012 183 бумажная книга сказки долины муми - троллей знаменитая детская писательница туве янссон придумала муми - троллей и их друзей, которые стали знамениты на весь мир. 2008 260 бумажная книга в счастливой долине муми - троллей знаменитая детская писательница туве янссон придумала муми - троллей и их друзей, которые стали знамениты на весь мир. 2002 430 бумажная книга папа и море однажды в августе муми - папа понял, что больше всего хочет жить не в долине, а на островке с маяком, среди бушующего моря. 2014 217 бумажная книга шляпа волшебника повесть шляпа волшебника — вторая книга, подготов­ленная издательством дом в серии сказочных повестей о муми - троллях и других волшебных существах финляндской писатель­ницы туве янссон.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

реферат на тему українська незалежність

методичні рекомендації з протидії торгівлі людьми безоплатно

реферат по философии на тему стародавня філософія як зародок і колиска всіх наступних типів філософії

образецрецензія до курсової роботи

по грузоперевозкам дипломная работа

рабочие читы на вормикс безплатно без реєстрації

нова радість стала, яка не бувала над полями україни пташечка літала