книги українською помилка світлана талан

книги українською помилка світлана талан

Особливі, неповторні… ці ніжні квіти нагадували їй про маму – гарну, тендітну та водночас сильну жінку… мами не стало, коли тамара була зовсім дитиною. Льоша хотів бути з дашею в радості та в горі, у багатстві та в бідності, але не у хворобі… коли близька подруга видала її таємницю, коли власні батьки відсахнулись від неї, як від прокаженої, – хто. Леша готов быть с дашей в радости и в горе, в богатстве и в бедности, но только не в болезни… когда близкая подруга выдала ее тайну, когда собственные родители отшатнулись от нее, как. Покидаючи назавжди дитячий будинок, де вона опинилася після смерті бабусі, єдиної рідної людини, мирослава хотіла назавжди залишити в минулому ці сповнені болю роки її життя. Вихованці війни, вони мали за розкіш одяг і взуття, за щастя – відвідини кінотеатру на зекономлені на їжі копійки… вони мріяли, закохувалися, одружувалися й не ділили дітей на своїх і чужих… коли.

Як воно там, за вікнами наших квартир і будинків, ми ніби і знаємо, принаймні чуємо (із теленовин, або й від сусідів), утім, головне – що коїться ось тут, при мені, коло мене, з моїми … «та що ви, моя донька ніколи не вчинить так, як ото витворила розпусниця таня з п’ятого поверху.

іноді їй здавалося, що така співдружність можлива, ще трохи – і вона знайде душевний спокій, навіть незважаючи на те, що в найпотаємнішому світлому куточку її серця залишалося місце для сина. Часом її охоплював відчай, і тоді вероніці здавалося, що вона змогла відірвати від себе минуле разом із частиною душі й тіла, залишивши в серці незагойну рану, до якої нiкому прикласти живильний бальзам. Вероніка зуміла піти від минулого, жила теперішнім, до болю в очах намагаючись побачити в пітьмі сірих буднів бодай тьмяний маячок майбутнього, – але нічого не виходило. У голову нав’язливою спасівською мухою лізли спомини від того моменту, коли вона дізналася, що чекає дитину, до того фатального дня, коли назавжди зреклася сина. Усе в пам’яті змішалося в один заплутаний клубок спогадів, який називається життям… досі вероніка вважала, що помилки роблять у молодості, щоб потім, уже в зрілому віці, не мають на них права. Саме зараз вона не мала права схибити ще раз… вона прокинулася, коли грайливий яскравий сонячний промінчик на мить зупинився на обличчі, потрапив на заплющені повіки.

– дівчина ще раз підбігла до дзеркала, заглянула в нього, крутнулася на п’ятах, і її золотисте пишне світле волосся сколихнулося хвилею й опустилося на худенькі, по - дитячому гострі плечі. Ксенія петрівна досі не могла зрозуміти, чому молодий агроном льова не помітив жодну гарну дівчину в їхньому селі, а почав упадати за нею, аж ніяк не красунею, до того ж із бідної сім’ї. Він помер у лікарні, не приходячи до тями, і ксенія не змогла з ним попрощатися… жінка важко зітхнула, витерла долонею сльозу, яка тоненьким струмком потекла по щоці. Вона мала дві пари золотих, які їй подарували батьки на шістнадцятиріччя й закінчення школи, але ці срібні у вигляді незабудок, з яскравими синіми камінчиками були справді дуже гарні. Малиновий піджак, туфельки начищені до блиску, музон у машині репетує – за дві вулиці чути, а на шиї золота цепура завтовшки з мою руку й ось такий золотий хрест. Широкі плечі, могутні біцепси, зухвалий, упевнений погляд, білозуба усмішка – усе це змусило серце вероніки прискорено битися, а в голові приємно й водночас незвично зашуміло, наче від кількох ковтків шампанського. Незнайома тепла хвиля, яка її миттєво огорнула, лякала, і зараз понад усе на світі хотілося стати невидимою й випаруватися, просто розчинитися в повітрі. їй одночасно хотілося і втекти додому, і ось так іти мовчки за захаром, вдихаючи його запах, прислухаючись до шуму в голові й почуваючись трохи п’яною. Бувало, звичайно, що вони сварилися, але то були дрібні перепалки, про які відразу забували, а тут… данное произведение размещено по согласованию с ооо литрес (20% исходного текста).

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

реферат на тему українська незалежність

методичні рекомендації з протидії торгівлі людьми безоплатно

реферат по философии на тему стародавня філософія як зародок і колиска всіх наступних типів філософії

образецрецензія до курсової роботи

по грузоперевозкам дипломная работа

рабочие читы на вормикс безплатно без реєстрації

нова радість стала, яка не бувала над полями україни пташечка літала